Macie pomysł na pierwszą sobotę wakacji (22 czerwca)? Jeżeli jeszcze nie, to już macie 😊 Propozycja jest prosta: dobrze zjeść (oczywiste) i jednocześnie dobrze się bawić. I to nie tylko w trakcie występu Znanego Wojtka Kamińskiego, ale przez cały czas spędzony w Skotopasce! Tak, dobrze czytacie! Znany Wojtek Kamiński, po nieco ponad roku wraca do Skotopaski z nowym programem!!

Ale konkretnie:

Co proponujemy w cenie, która wynosi 99 zł od osoby?

pyszne jedzenie (tradycyjnie w formie bufetu), przygotowane przez Sylwię. Wśród pyszności pojawią się m.in. … nie, nie powiem co konkretnie, bo to niespodzianka!! Ale sami wiecie, że będą same pyszności w dużych ilościach! I to zarówno mięsne jak i bez. Ponadto będzie można coś dobrego samodzielnie sobie upiec na ognisku zapijając m.in. złocistym płynem. I tutaj jedna uwaga. Na „dzień dobry” poczęstujemy Was prawdziwie rzemieślniczym piwem, które właśnie teraz jest warzone specjalnie na tę okazję!

występ Znanego Wojtka Kamińskiego, który bawić nas będzie na tarasie za stodołą, a w razie niepogody (tfu, tfu!) w samej stodole;

zdjęcia ze Znanym Wojtkiem Kamińskim (tak jak przed rokiem załatwiacie we własnym zakresie 😊);

super atmosferę, którą sami stworzycie, choć oczywiście Z.W. Kamiński na pewno o nią zadba;

uściski z Gospodarzami, którzy dodatkowo pomachają Wam na „do widzenia!”

Sprawy organizacyjne

Znany Wojtek Kamiński swój występ rozpocznie o godzinie 18tej. Wy, możecie przyjeżdżać od godziny 16tej (oczywiście nie musicie wszyscy jednocześnie 😊), bowiem właśnie o tej porze będziemy już gotowi na wydawanie jedzonka.

Widownią będzie łąka za stodołą. Warto więc wziąć ze sobą kocyk. Choć naturalnie siedzenie na trawie jest równie przyjemne 😊

Liczba miejsc jest ograniczona! Naturalnie na łące zmieściłoby się dużo, dużo chętnych, jednak uznaliśmy, że tłumów nie będziemy w stanie należycie obsłużyć. Bez tłoku i ścisku po prostu będzie przyjemniej.

 

Rezerwacja: tutaj