imprezy okolicznościowe

Jeżeli poszukujesz nietuzinkowego miejsca, w którym możesz zorganizować przeróżnego rodzaju imprezy, to trafiłeś nawet więcej niż idealnie. Oryginalne wnętrza starej stajni, z przepięknymi kamiennymi ścianami i oranżeria, to znakomite miejsce na dłuuuuuuugo wspominane kameralne przyjęcia weselne, urodziny, chrzciny, komunie, szkolenia, czy czego tam dusza zapragnie, a fantazja podpowie.

Jednak stajnia i oranżeria to nie wszystko co możemy zaoferować. Jeżeli chcesz, aby Twoja impreza okolicznościowa, miała mniej formalny charakter, zapraszamy na nasze tarasy: ceglasty na dziedzińcu pod orzechem oraz dwa za stodołą z widokiem na łąkę i las (jeden z nich na wysokości 3 metrów). Jeżeli tylko przyjdzie ochota można również rozsiąść się na meblach ogrodowych ustawionych na naszych trawnikach. Dysponujemy również miejscem na ognisko.

Klimatyczne miejsca są niezwykle ważne, ale dobra kuchnia jest równie istotna. Wiemy co mówimy. Tym bardziej, że w tej materii mamy się czym pochwalić. A właściwie chwalą nas nasi Goście, którym wierzymy bezgranicznie! Kulinarny wachlarz pyszności w swojskim wydaniu, to nasza specjalność.