Jesień jest piękna! Na wsi szczególnie! A w Skotopasce i w jej sąsiedztwie wybitnie 😊

Piękne lasy, które aż proszą, aby wsiąść na rower i jeździć ich duktami, wypatrując przy okazji grzyby. Zresztą tych można szukać również podczas dłuuugich spacerów. I to nie tylko po lesie, bo polne drogi też są wspaniałe! Czyste powietrze przesycone niepowtarzalnymi zapachami jesieni, na pewno da energetycznego kopa! 
	Ze Skotopaski wyruszysz też na spotkanie z questami. Dzięki nim poznasz najbliższą okolicę, odnajdziesz rozsiane po lasach bunkry, albo poznasz historię pobliskiego Świebodzina.
	Potrzebujesz nieco więcej adrenaliny? No dobra! Załatwimy Ci wejście do przepastnych podziemi Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego - największego w Europie Środkowej zimowiska nietoperzy – gdzie dowiesz się wiele na temat ich życia, a jednocześnie zobaczysz fortyfikacje.
A może chcesz spróbować jesiennego spływu kajakowego? To też załatwimy! I to razem z przewodnikiem, który oprowadzi również po jednym z obiektów fortyfikacyjnych MRU.
	A wieczorem? Ogrzejesz się przy ognisku w którym będziesz mógł upiec ziemniaki z ekologicznej uprawy miejscowego rolnika.
Możesz też oglądnąć z rodziną i przyjaciółmi filmy w naszej stodole, albo pograć w planszówki. A jeżeli potrzebujesz konkretnego wygrzania, to do Twojej dyspozycji jest sauna fińska!
Możliwości aktywnego lub leniwego wypoczynku jest wiele! Czytaj książki, wyśpij się za wszystkie czasy, pobujaj na hamaku, dyskutuj z przyjaciółmi. No i oczywiście nie ograniczaj się w smakowaniu przepyszności przygotowywanych przez Sylwię. Po prostu wypoczywaj! Oczywiście w Skotopasce 😊
- sprawdź opinie naszych Gości
- skotopaskowe galerie
- skotopaskowe wideo